Prenota
Data di arrivo
Data di partenza
Numero di ospiti 2 Adulti - 0 Bambini
Appartamento/Camera
Appartamento/Camera 1
N. Adulti
N. Bambini
Appartamento/Camera 2
N. Adulti
N. Bambini

Eleganckie Hotele w Lignano Pineta – Europa Tourist Group

Wakacje w Hotelu w Lignano Pineta to idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną przeżyć ekskluzywny pobyt, komfortowy pod każdym względem, na najbardziej zielonym obszarze tej miejscowości, właśnie tam, gdzie znajduje się Park poświęcony Ernestowi Hemingway’owi, który nazwał ten obszar Włoską Florydą.

Nasze Hotele są eleganckie, zadbane i wyposażone w to wszystko, co jest potrzebne, aby zapewnić Wam pobyt w absolutnym relaksie, wśród odprężających dni na plaży, regenerujących przerw na odnowę biologiczną oraz długich spacerów po Treno, najdłuższej ulicy z bogatą ofertą sklepów i lokali, która przebiega przez Lignano Pineta.

Jeśli kochacie naturę i poszukujecie wakacji pod znakiem sportu, wybierając Hotel w Lignano Pineta, możecie skorzystać z długich ścieżek rowerowych oraz interesujących tras rowerowo-turystycznych nad Ujściem Rzeki Tagliamento, która znajduje się w niedalekim sąsiedztwie. Dodatkowo wasze dzieci pokochają Park Zoo Punta Verde, położony w pobliskim Lignano Riviera, jest to przezabawny ogród zoologiczny, gdzie można poznać bliżej najbardziej egzotyczne zwierzęta.

esplora il mondo europa tourist group a &
Europa Group SPA © 2008 - 2021 | P.IVA 01761080272 -  Corso del Sole 102, 30028 Bibione - VENEZIA - Italy | +39 0431 430144
Credits - Trasparenza imprese